Головна

ТОВ Торговий Дім Метал Еліта

Перше правило - йти вперед.
Друге правило - завжди пам'ятати про перше правило.

ТОВ Торговий Дім Метал Еліта провідна компанія в галузі прокату кольорового металу. Співробітники компанії успішно працюють на ринку металу більш 18-ти років. За час свого існування наша компанія зарекомендувала себе як надійного постачальника металу.

На сьогоднішній день ТД Метал Еліта - динамічно розвивається, акцентуючи свою роботу на якість надаваних ринку товарів і послуг, у нас надійна система постачання.

ТОВ Торговий Дім Метал Еліта - роздрібний / оптовий продавець, дилер. Ми постійно розширюємо асортиментний ряд нашої продукції!

Колектив компанії молодий, активний і ініціативний. Ці та інші чинники дозволяють нам бути гнучкими, вдосконалюватися, змінюватися у відповідь на розвиток ринку і не боятися бути першими.

Команда професійних менеджерів постійно працює над розширенням асортименту продукції вітчизняних і зарубіжних виробників.

Ми пропонуємо тільки перевірену продукцію, яка відрізняється високою надійністю, відмінними характеристиками, відповідає вимогам безпеки, має сертифікати якості.

Наші менеджери резервують запаси продукції на складах підприємств-виробників, у нас відпрацьовані схеми транспортної логістики, які дозволяють виконувати заявки споживачів у найкоротші терміни!

ТОВ Торговий Дім Метал Еліта продає якісні товари за реальними цінами!

ТОВ Торговий Дім Метал Еліта має гнучку цінову політику!

ТОВ Торговий Дім Метал Еліта чесно виконує вимоги клієнтів!

Раді будемо бачити Вас серед наших партнерів!

З надією на подальшу співпрацю, 
ТОВ "Торговий Дім Метал Еліта"