Головна

ТОВ "ТД Меліта"

Перше правило - йти вперед.
Друге правило - завжди пам'ятати про перше правило.

ТОВ "ТД Меліта" провідна компанія в галузі прокату кольорового металу. Співробітники компанії успішно працюють на ринку металу більш 18-ти років. За час свого існування наша компанія зарекомендувала себе як надійного постачальника металу.

На сьогоднішній день ТОВ "ТД Меліта" - динамічно розвивається, акцентуючи свою роботу на якість надаваних ринку товарів і послуг, у нас надійна система постачання.

ТОВ "ТД Меліта" - роздрібний / оптовий продавець, дилер. Ми постійно розширюємо асортиментний ряд нашої продукції!

Колектив компанії молодий, активний і ініціативний. Ці та інші чинники дозволяють нам бути гнучкими, вдосконалюватися, змінюватися у відповідь на розвиток ринку і не боятися бути першими.

Команда професійних менеджерів постійно працює над розширенням асортименту продукції вітчизняних і зарубіжних виробників.

Ми пропонуємо тільки перевірену продукцію, яка відрізняється високою надійністю, відмінними характеристиками, відповідає вимогам безпеки, має сертифікати якості.

Наші менеджери резервують запаси продукції на складах підприємств-виробників, у нас відпрацьовані схеми транспортної логістики, які дозволяють виконувати заявки споживачів у найкоротші терміни!

ТОВ "ТД Меліта" продає якісні товари за реальними цінами!

ТОВ "ТД Меліта" має гнучку цінову політику!

ТОВ "ТД Меліта" чесно виконує вимоги клієнтів!

Раді будемо бачити Вас серед наших партнерів!

З надією на подальшу співпрацю, 
ТОВ "ТД Меліта"